Klacht: bESTELLING VAN LEPEL

Maria Jeanne op 29 maart 2015 over Kellogg's in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kellogg's
Status Open
Datum 29 maart 2015

Een klant heeft een gepersonaliseerde lepel besteld, maar heeft per ongeluk de grootte niet opgegeven. Bij het afdrukken ontdekte de klant dat het een kleine lepel is, terwijl een grote lepel gewenst is. De klant vraagt om hulp om de bestelling aan te passen.

Mijn Klacht:

ik heb vandaag een gepersonaliseerde lepel besteld op naam van Lien Jossa maar ik heb de grote van de lepel niet opgegeven. Bij het afprinten heb ik gezien dat het een kleine is maar ik wens een grote lepel te ontvangen. Kunt U me daarmee willen helpen a.u.b.

Gewenste Oplossing:

IK heb reeds 1 besteld op naam van Wout Jossa en heb die ontvangen en vindt hem heel mooi Bedank daarvoor

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kellogg's

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kellogg's nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM