Klacht: kan niet inloggen op ad.nl/verzilvernu

mevr. van der leeden op 27 augustus 2016 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Status Open
Datum 27 augustus 2016

Een gebruiker heeft moeite met inloggen op de website ad.nl/verzilvernu om een cadeaubon van vier weken voor het Algemeen Dagblad te activeren. Ondanks de goede intentie van de schenker ervaart de gebruiker frustratie door het ontbreken van toegang tot de activatiepagina.

Mijn Klacht:

Ik heb eergisteren een bon van mijn schoonzus gekregen voor 4 weken AD cadeau, ontzettend lief van haar natuurlijk maar nu zou het ook leuk wezen als ik ergens in kon loggen om hem te aktiveren. Zo is dit natuurlijk niet echt een leuke aktie.

Gewenste Oplossing:

Als ik het beloofde cadeau ook kon verzilveren

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM