Klacht: pasfoto’s voor €1,-

fauzia djorai op 27 november 2017 over Kamera Express in de categorie Electronica - Camera's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 27 november 2017

Een klant van Kamera Express heeft een klacht ingediend over een advertentie in het stadsblad van Utrecht, waarin wordt geadverteerd met 4 pasfoto's voor €1,- die geschikt zouden zijn voor officiële documenten. Bij het aanvragen van een paspoort bij de gemeente werden de foto's echter niet geaccepteerd omdat het gezicht te groot was. De klant vraagt zich af waarom de advertentie deze claim maakt als de foto's niet voldoen aan de eisen voor officiële documenten.

Mijn Klacht:

Inde stadsblad van Utrecht wordt reclame advertentie geplaats voor
4 pasfoto’s voor €1,- geschikt voor alle officiële documenten. De laatste woorden stond gehigh-light in de krant.
Bij het maken van de paspoort bij de Gemeente is dit niet geaccepteerd.
Het gezicht viel te groot uit op de pasfoto.
Waarom wordt deze reclame gemaakt als ze niet geschikt zijn voor dit soort documenten. Schrijf dan ook niet dat het geschikt is voor alle officiële documenten. Is het daarom €1,-?

Gewenste Oplossing:

De actie was voor de hele maand november 2017 bedoeld. Vanwege gezondheidsklachten kan ik niet makkelijk naar de zaak toe. Ik zou het prettig vinden als dit soort reclames niet geplaatst worden. Er zijn ook mensen die met een minimum inkomen rond moeten komen. Ik ben op deze reclame advertentie afgegaan om deze reden.
Wat was de bedoeling van deze reclame? €1,- is natuurlijk geen geld in vergelijking met normaal 4 pasfoto's voor €12,-

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM