Klacht: Niet nakomen van de afspraken

R Besselink op 28 oktober 2017 over Kamera Express in de categorie Electronica - Camera's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Status Open
Datum 28 oktober 2017

Een klant had contact met Kamera Express via de chat over het inruilen van een camera en ontving een bevestigingsmail met een waarde van 200 tot 225 euro voor de inruil. Bij het bezoek aan de vestiging bleek de verkoper de camera te bevestigen als nieuw en onbeschadigd, maar er ontstond onduidelijkheid over de inruilwaarde die in de mail was aangegeven.

Mijn Klacht:

Ik was van plan een camera te kopen en kwam op de site van Kamera-express. Daar werd ik aangesproken via de chat funktie. Ik vertelde dat ik zoek was naar een camera en dat ik ook een andere nieuwe camera had in te ruilen. Ik wilde daar een indicatie voor hebben voordat ik naar een vestiging van hun zou toe rijden. Ik heb een bevestigingsmail van Kamera express ontvangen met een waarde van 200 a’ 225 euro als inruil voor mijn in te ruilen camera. We besloten naar een vestiging toe te rijden en een andere camera te gaan kopen. Daar aangekomen werden we goed geholpen. Tot dat we met de mail en de camera kwamen. De verkoper bekeek eerst de camera en zei dat hij idd nieuw in doos was en in onbeschadigde verpakking. Tenslotte was deze ook nog nooit gebruikt. Toen gaf ik hem de mail van het hoofd kantoor en hij besloot even naar het hoofd kantoor te bellen. En wat denk je, we kregen ineens maar 75 euro terug voor een hagel nieuwe camera ipv 200 a’225 ( waarde nieuwe camera 300 euro ). We zijn toen maar weer weg gegaan. Kamera express lokt je dus naar hun winkel en straffen je ter plaatse af. De verkoper in de vestiging heeft heeft hoofd kantoor nog na gebeld maar ze doen er niets aan.

Kortom, valse informatie,

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn wanneer ze hun woord na komen.
Ik heb het zwart op wit staan dat het bedrag van 200 a\' 225 voor mijn inruil camera zou krijgen.

Daarnaast een excuus voor het voor niets heen en weer rijden.

Alle klachten die gemeld zijn door R Besselink
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM