Klacht: 249,70 kwijt aan justfab

jackyhi1970 op 10 maart 2015 over JustFab.nl in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf JustFab.nl
Status Open
Datum 10 maart 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op 24-08-2014 ooit een bestelling gedaan bij justfab. Sinds vandaag kwam ik erachter dat er steeds door paypal een bedrag van 39,95 werd afgeschreven, en ik niet wist waar dat voor was. Door op mijn paypal rekening te kijken.. zag ik tot mijn verbazing dat dit dus al maanden afgeschreven wordt en ik nu 249,70 euro kwijt ben aan.. euhhhh niets… want ik wist niet dat toen ik de bestelling deed, ik vast zat aan een abonnement zat… dus…. HELP… ik wil mijn centjes terug en hoe moet ik dat doen???

Gewenste Oplossing:

als ik mijn 249,70 terug gestort krijg!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over JustFab.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over JustFab.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten