Klacht: bijna geen fruit Jumbo Emmeloord

buzzy33 op 20 juni 2012 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 21 juni 2012
Reactie van het bedrijf:

Consument excuses aangeboden voor het mispakken op onze Groenteafdeling. We gaan deze opmerkingen via ons eigen systeem behandelen en komen er met deze consument zo snel mogelijk met een oplossing op terug.

Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 20 juni 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Dit is al de zoveelste keer. Was ik vandaag woensdagochtend in de Jumbo in Emmeloord. Bijna alle schappen leeg en er was praktisch geen fruit of het zag eruit of het er al een week ligt (uitgedroogde mandarijnen, bruime bananen 2 aan een trosje ). Appels appels en nog eens appels. Varriatie missen we hier. Ik heb mijn boodschappen in de auto gezet en ben van ellende naar de poyes gelopen. En daar heerlijk vers fruit gekocht!! Ik moet zeggen andere Jumbo’s die ik heb gezien buiten Emmeloord hebben het wel prima voor elkaar. Maar Emmeloord kan wel wat hulp gebruiken op de groenten en fruit afdeling. Ook producten daar hebben vrij korte houbaarheidsdatum zoals melk.

Gewenste Oplossing:

Dat de groenten & fruitafdeling beter wordt ingericht en meer op voorraad hebben liggen. En wellicht wat meer uitbreiding hier verrichten op deze afdeling

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Jumbo in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Jumbo een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Jumbo

Heeft op 21 juni 2012 om 12:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Consument excuses aangeboden voor het mispakken op onze Groenteafdeling. We gaan deze opmerkingen via ons eigen systeem behandelen en komen er met deze consument zo snel mogelijk met een oplossing op terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Jumbo beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer