Klacht: geen levering

Waardeloze zaak op 16 augustus 2014 over Janox.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Janox.nl
Status In behandeling
Datum 16 augustus 2014

Een klant heeft op 14 augustus een bestelling geplaatst bij Janox.nl, maar heeft deze tot op heden niet ontvangen, ondanks de beloften op de website. De klant verwacht de levering binnen drie werkdagen of een terugbetaling van het betaalde bedrag en vraagt om een reactie binnen 48 uur, met de waarschuwing dat verdere gevolgen voor het bedrijf zijn.

Mijn Klacht:

Donderdag 14 augustus een bestelling gedaan, bestelnummer 58080.
Tot vandaag geen bestelling ontvangen terwijl uw site iets anders beloofd. Ik ga er van uit dat ik binnen drie werkdagen de bestelling alsnog binnen krijg of dat u het reeds betaalde bedrag terugstort op de tegenrekening.
Ik wil u aangeven dat ik, gezien het aantal mensen dat u dupeert, met geen andere regeling akkoord ga.
Ook verwacht ik van u binnen 48 uur een tegenbericht.
Alle verdere gevolgen zijn daarna voor uw rekening.

Groeten,
Eddie van den Broek

Gewenste Oplossing:

Als bovenstaande klacht volgens mijn richtlijn wordt uitgevoerd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Janox.nl in behandeling genomen

💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)