Klacht: Bestelling na 8! dagen nog niet binnen

mlieveld op 31 december 2013 over Janox.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Janox.nl
Status Open
Datum 31 december 2013

Een klant van Janox.nl heeft op 23 januari een bestelling geplaatst, in de veronderstelling deze de volgende dag te ontvangen, vooral met het oog op de kerstperiode. Na acht dagen is de bestelling echter nog steeds niet aangekomen, ondanks de claim van het bedrijf dat bestellingen binnen 24 uur geleverd worden.

Mijn Klacht:

Bestelling op 23 Januari gedaan met de hoop het de volgende dag binnen te hebben, net voor de kerst. Janox.nl claimt immers dat bestellingen binnen 24 uur binnen zijn,
We zijn 8 dagen verder en heb nog steeds niets ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn bestelling zo snel mogelijk ontvangen en wil er een tweede bij ter compensatie voor het lange wachten. Ik kan mijn mobiel nu al langer dan een week niet gebruiken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Janox.nl

Bericht van

12 jaren geleden - Goedemiddag, Mag ik uw ordernummer?

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Janox.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)