Mijn Klacht:
Ben enkele jaren terug verhuisd naar Limburg, heb zelf jarenlang leidinggevende functies bekleed in de logistiek bij grote bedrijven
Ik kom nu enkele jaren bij Jan Linders en ik zet enkele aandachtspunten op een rij :
Met regelmaat lege schappen,diverse produkten worden dagenlang niet aangevuld, dit probleem speelt sinds 2018, logistiek niet op orde, wagen komt eerst s’morgens, goederen staan de halve dag in magazijn en worden laat op de dag in schappen gezet. Klanten ondervinden hierdoor met regelmaat lege schappen resulteert in minder omzet. Personeel zegt zelf dat logistiek niet op orde is !! Steeds weer irritatie bij menige klant. !!
Vaak een lange rij aan een kassa, tweede kassa wordt zelden geopend, personeel toont weinig motivatie, een manager heb ik in de laatste jaren zeer zelden gezien, als er al een aanwezig is, is dat weer een ander persoon.
De houdbaarheiddatums van diverse produkten overschrijden vaak de norm, staan dagen na einde houdbaarheid nog in de schappen.
Vaak geen of slechte kwaliteit van verse groente verkrijgbaar.
Onkundig personeel, bijv. heeft u nog gortepap ? Medewerkster wist niet wat gortepap was en moest bij collega gaan vragen.
Neemt u eens een voorbeeld aan de Plus winkels of AH, die hebben nooit lege schappen. Als hier in Herkenbosch een Jumbo of Plus zich zou vestigen had Jan Linders deze problemen allang opgelost, maar het interesseert hen schijnbaar al jaren niet wat de mensen in de media over Jan Linders schrijven.
Verder durf ik nog te stellen dat Jan Linders maandelijks nog een behoorlijke omzet misloopt daar bovengenoemde punten niet op orde zijn.

