Mijn Klacht:
Zaterdag 11 augustus 2018 j.l. deed ik rond 17.00u boodschappen bij Jan Linders aan de Sittarderweg in Heerlen.
Daar ik zelf werkzaam ben bij een instituut dat ook aan de Sittarderweg ligt, doe ik er bijna dagelijks boodschappen.
Nadat ik mijn boodschappen had afgerekend en wilde vertrekken, stond er opeens een jongeman wijdbeens voor me. Hij dat zijn naam Yourie (of misschien anders geschreven Joerie) was en sommeerde mij met hem mee te komen. Achter mij stond een hele rij klanten, die dit dus allemaal meekregen. Ik was zo verbouwereerd, dat ik vroeg waarom. Nou dat zou hij achter wel uitleggen..
Ik was echt helemaal van de kaart en bleef vragen wat er aan de hand was. Deze jongeman liep verder en zei alleen dat ik mee moest komen.
In het magazijn moest ik laten zien wat ik gekocht had. Vervolgens vroeg hij waar ik het pakje rosbief had??????
Toen ik zei dat ik geen rosbief had, vertelde hij dat ik het in mijn hand had gehad bij de vleeswaren, waarop ik zei dat dat geen rosbief, maar seranoham was geweest..(Ik voel me nu als een schaap dat ik dit ook nog allemaal braaf vertelde, maar ik was echt helemaal ondersteboven). Yourie vroeg weer waar die dan was!!!!! Ik zei dat ik die teruggelegd had….Waar wilde hij weten??!!!!
Tenslotte vroeg deze Yourie me ook nog mijn blouse uit te doen die ik open droeg en die niet eens zakken had… Ik betwijfel of dat binnen zijn bevoegdheid valt!
Dit was een vreselijk vernederende situatie!!!!
Ik heb er niet van geslapen…
Ik vind dit ook zo jammer, want ik kwam altijd zo graag in deze zaak!
Bovendien, ik werk als lerares en weet dat deze winkel ook veel bezocht wordt door leerlingen en hun ouders…wat als iemand van hun in de winkel was en dat mee gekregen heeft!!!!
ZO BRENG JE MENSEN IN DISCREDIET!!!! IK VIND DIT ECHT NIET KUNNEN EN VERWACHT PERSOONLIJK EXCUSES!!!
ZEKER OOK VAN DEZE FANATIEKE JONGE SECURITYGAST!!!!
Die zich overigens niet legitimeerde, realiseerde ik me later!!!!
Gewenste Oplossing:
Zie mijn laatste zin boven.


