Klacht: Prutsbedrijf, maakt alleen maar valse beloftes.

van der Linden te Velp op 06 september 2019 over Jaloezieën Fabriek in de categorie Interieurbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Interieurbedrijven
Status Nieuwe klacht
Datum 6 september 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 13 mei een jaloezie besteld. 2 weken later werd de jaloezie geleverd maar helaas was de bandbreedte te smal. Wij hadden gevraagd om 37mm(ze geven aan dat ze dat nl hebben) maar kregen een jaloezie van 25mm. Vervolgens veelvuldig achteraan gebeld en gemaild maar nooit reactie gekregen.
Op 7 juli was ik er klaar mee en toen heb ik een review geplaatst op trustpilot met de klacht erbij(de jaloezie is verder mooi van kwaliteit maar ze hadden moeten reageren op mijn klacht)
Warempel kreeg ik op 8 juli een mail van de heer C. O. over mijn klacht. C gaf aan dat het hun fout was en dat ze een nieuwe konden leveren. Inmiddels had ik de jaloezie al hangen dus gezegd dat het niet hoeft. Toen kreeg ik een mail met dat hij een korting kon aanbieden van 20% maar dat vond ik erg weinig. Uiteindelijk op 10 juli tot overeenstemming gekomen dat ze toch een nieuwe in productie gingen zetten(voor een ander raam) maar dan moest ik wel diezelfde avond de review nog weghalen.
Het klonk allemaal goed en ja soms moet je een mens vertrouwen dus ik heb de review verwijderd en het even afgewacht. Op 12 juli gemaild met of de jaloezie inmiddels besteld is. Ik kreeg van C antwoord op 18 juli:
Beste R van der Linden,

Ik weet morgen of het al volgende week dinsdag wordt of de dinsdag erop,
u hoort van mij!
Met vriendelijke groet,

C. O
En daarna mailde hij nog even met de vraag wat de exacte maat ook alweer was. Oftewel er was dus nog niets besteld.
Netjes terug gemaild met nogmaals de maten en de beide dinsdagen afgewacht.
Sinds 18 juli niets meer vernomen.
31 juli wederom gemaild met wat de status nu is en tot op heden geen reactie van de heer C. O. of wie dan ook.

Op 1 augustus heb ik een review geplaatst op trustpilot en ik kreeg meteen een reactie of ik de review er weer af wilden halen. Vervolgens tot overeenstemming gekomen dat op 13 augustus de jaloezie bezorgd zou worden, zo goed als van vertrouwen ik ben heb ik de review eraf gehaald.
Op 26 augustus gemaild waar de jaloezie blijft en ik kreeg terug van de heer C. O dat de jaloezie verdwenen was bij de koerier(slap verhaal)
Ik kon kiezen uit 2 opties: optie 1: een jaloezie die ze dan weer opnieuw zouden bestellen of mijn geld terug.
Ik heb gekozen voor de 2e optie want ik word al zo lang aan het lijntje gehouden dat ik er klaar mee ben.
De heer C. O gaf aan dat het binnen 2 werkdagen op mijn rekening zou staan(uiterlijk 28 aug)
Op 29 augustus gemaild met dat ik nog niks ontvangen heb en tot op heden wederom geen enkele reactie.

Als je een deal sluit dan moeten beide partijen zich daar ook aan houden. Ik heb gedaan wat zij vroegen(de negatieve review weghalen) maar zij komen hun afspraken niet na.

Ik ben benieuwd wanneer ik weer een reactie krijg per mail, tot die tijd en totdat ik mijn geld binnen heb blijft deze review staan. Dit is namelijk hoe ze zijn en dat mag ook weleens gelezen worden door anderen, niet te vertrouwen, mooie praatjes, afspraken maken en vervolgens niet reageren en geen enkele afspraak nakomen. Vanaf 13 mei al bezig met dit bedrijf.
Schandalig!

Gewenste Oplossing:

Als zij eindelijk eens hun belofte nakomen en niet steeds met slappe smoesjes komen.
Keer op keer heb ik de heer C. Olsm het voordeel van de twijfel gegeven maar nu ben ik er echt klaar mee.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jaloezieën Fabriek

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jaloezieën Fabriek nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM