Klacht: Royaums, Kilian Navy, Heren, Donkerblauw

Ozzyman32 op 25 januari 2015 over isabelshop.com in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 25 januari 2015

Een klant van isabelshop.com heeft een bestelling geplaatst voor twee paar schoenen, maar heeft deze na een maand nog steeds niet ontvangen. Ondanks meerdere e-mails naar de klantenservice heeft de klant geen reactie ontvangen, wat leidt tot bezorgdheid over de status van de bestelling.

Mijn Klacht:

Vorige maand had ik de : Royaums, Kilian Navy, Heren, Donkerblauw maat 41 en Giuseppe Zanotti, London Low Snake, Dames, Rood maat 39 besteld voor €278,00 met een gratis verzendkosten en ik heb ze nog steeds niet binnen, heb jullie een aantal keren mailtje gestuurd maar geen antwoord op terug gekregen . Ik geloof dat er een probleempje is want jullie site is heel betrouwbaar.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag een mailtje willen van hoe en wat het zit want zit nu wel een beetje te twijfelen of ik ben opgelicht. Als ik binnen 1 week geen mail van u krijg ga ik naar de politie opstappen en een klacht indienen. Mijn e-mail is [email protected] .
Ik hoop snel van u te horen.

groetjes

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over isabelshop.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over isabelshop.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten