Mijn Klacht:
Bij deze enkele mailwisselingen van gemeente Breda en Invoned.
GEmeente Breda
Beste,
Ik heb even uw dossier erbij gepakt, op dit moment staat het bedrag van 79€ open.
Mocht dit niet kloppen, kunt u het beste contact opnemen met Invoned.
Wij gaan niet over de betalingen en het verloop daarvan.
Hopende u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.
Met vriendelijke groet,
Gemeente Breda
Onze reactie
Geachte???
Er klopt helemaal niets van dat bedrag, zoals we al aangegeven hebben in een telefoongesprek met Invoned en recent met een van jullie medewerkers.
Nogmaals aangegeven per mail dat hier geheel niets van klopt, dit is het bekende van het kastje naar de muur spelletje lijkt het wel.
Als iemand van jullie ons benaderd lijkt het ons dan toch ook dat deze dit op moet kunnen lossen?????
Gaarne weten wij ook graag wie ons mailt, zodat we de juist persoon weten te vinden bij contact, gemeente Breda is wel heel erg ruim genomen,
Groet J.Franken
Het bezwaarschrift waar tot op heden geheel niets mee gedaan is.
Geachte j franken,
U heeft op 05-12-2024 14:45 een bezwaarschrift ingediend tegen een naheffingsaanslag. Het door u ingediende bezwaarschrift is hieronder samengevat.
Parkeerbon: 1410242124060024200 voor kenteken 70SKHF, opgelegd op 14-10-2024 21:24
Reden: Mijn kenteken was aangemeld op de app of op de betaalautomaat
Motivatie: Mijn voertuig heb ik op dat moment aangemeld op de parkeerapp, bij het vertrek niet te lang na aankomst bleek dat mijn telefoon gecrasht was en ik niet meer in mijn telefoon kon en dus ook mijn app niet kon zien en of uitzetten. Zeer vervelend dat dit zo gebeurt is natuurlijk, helaas een samenloop van omstandigheden. Blijkbaar is bij de crash ook de app uitgevallen in deze. Met vriendelijke groet J.Franken
Wij zullen uw bezwaarschrift zo spoedig mogelijk in behandeling nemen. Er wordt gestreefd naar een behandeltermijn van 6 weken. Na behandeling ontvangt u een schriftelijke uitspraak op uw bezwaar.
Op grond van art 6.16 van de algemene wet bestuursrecht heeft uw bezwaarschrift geen schortende werking en dient u uw naheffing wel te betalen. Wij adviseren u om dit dan ook te doen om te voorkomen dat er na de betaaltermijn extra kosten voor incasso in rekening worden gebracht. Als uw bezwaar gegrond wordt verklaard krijgt u uw geld teruggestort.
Mocht u naar aanleiding van deze mail nog vragen hebben, dan kunt u contact opnemen met Invoned via [email protected] of 088 331 5000.
Met vriendelijke groet,
Namens gemeente Breda
de heffingsambtenaar
Het is voor de burger onduidelijk wat en hoe, wie is nu wie? De mail van de gemeente Breda komt van Q park, [email protected], dan is er de ambtenaar die zich niet bekend maakt van de gemeente Breda, en dan is er nog Invoned met hun onterechte dreigementen.
Invoned zijn zoals velen hier in de klachten.nl al aangeven gewoonweg boeven, onpersoonlijk, niet klantvriendelijk, haast onbereikbaar, reageren niet of nauwelijks (buiten alleen de dreigementen constant)
Een waardeloos zooitje.
Gewenste Oplossing:
Dat men ophoud met de dreigementen en ons bezwaar netjes behandeld.
En dat er duidelijk is met wie we communiceren en niet van het kastje naar de muur gestuurd worden na vele mails en bellen.


