Klacht: Schoenen met een foute prijs.

yvetindo op 20 mei 2014 over Invito in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
βœ… Klacht opgelost op 29 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

klant heeft waardebon €10.00 ontvangen

Bedrijf Invito
Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 20 mei 2014

Een klant bezocht de Invito-winkel in Gouda en ontdekte schoenen die geprijsd waren van 49,99 euro voor 19,99 euro. Bij de kassa bleek de prijs echter 29,99 euro, waardoor de klant meer moest bijbetalen dan verwacht. De klant vond dit onterecht en was ontevreden over de reactie van het personeel.

Mijn Klacht:

Ik wilde even wat kwijt,was vandaag 20 mei in jullie store in gouda bij de marktpassage.Zag daar leuke schoenen die afgeprijsd waren van 49.99 voor ( dacht ik ) 19.99 dat stond nl op de schoen.Ik had een fashion cheque van 15.00 euro dus dacht dat is mooi heb ik ook een keer mazzel dan hoefde ik nog maar 5.00 euro bij te betalen.De manager daar rekende af en wat schets mijn verbazing???Ik moest 14.99 nog bij betalen omdat de computer 29.99 aangaf.Dus ik vond dat eigenlijk niet kunnen en zij tegen de verkoopster dat het prijsje wat op de schoen stond dan op dat moment de juiste moet zijn.Zij zei dat ze dat nog moesten veranderen en de kassa de juiste prijs aangaf,ik vond haar zeker ook niet vriendelijk dus eertste instantie zei ik dan hoef ik ze niet sorry.Maar de cheque was al inmiddels geactiveerd,ik vond dat ze een beetje moeilijk deed en zei dat ik de schoenen dan maar gewoon nam.Ik vind het raar,werk zelf in de detailhandel en toevallig ook in de schoenen,als er een fout is waar de klant niets aan kan doen dan ben ik verplicht de klant het voor de prijs te verkopen wat er op dat moment op de schoen staat toch?Heel jammer dit ik zal ook nooit meer daar schoenen kopen,en het mooie is dat ik ook in gouda werk en ook altijd mensen doorstuur naar jullie als wij iets niet hebben jammer hoor.Kijk het is misschien maar 10.00 euro maar het gaat mij meer ook om hoe je geholpen wordt dat heeft zij echt niet goed begrepen.En dan denk ik ook nog ze zijn niets aan het doen ga de winkel dan s’ochtends vroeg even checken of er schoenen zijn met een foute prijs anders heb je de hele dag dat aan de hand.

Vriendelijk groet Y Ernst.

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn als ik toch nog mn geld krijg en er wat meer controle is in die winkel!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Invito in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Invito een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Invito

Heeft op 29 januari 2015 om 15:01 geantwoord

Geboden Oplossing:

klant heeft waardebon €10.00 ontvangen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM