Klacht: Geen levering

MargaMol op 24 maart 2016 over Invito in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Invito
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 24 maart 2016

Een klant heeft op 15 maart schoenen besteld en betaald bij Invito, maar heeft sindsdien geen verdere communicatie of levering ontvangen. Pogingen om contact op te nemen via telefoon en e-mail blijven onbeantwoord, wat leidt tot frustratie bij de klant.

Mijn Klacht:

15 maart schoenen besteld en betaald. Netjes een bevestiging ontvangen. Maar pverder…inderdaad. Niets gehoord. Niets ontvangen. Telefoon wordt niet opgenomen en op de mail wordt ook niet gereageerd. Heel frustrerend allemaal

Gewenste Oplossing:

De bestelling ontvangen of geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Invito

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Invito nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM