Klacht: Onterechte incassobrieven van Intrum Justitia namens Tele 2

verzorgende op 28 oktober 2012 over Intrum in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Intrum has resolved this complaint
Klacht opgelost op 3 december 2012
Reactie van het bedrijf:

Op 3 december 2012 per e-mail afgehandeld.

Bedrijf Intrum
Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 28 oktober 2012

Een consument ontving onterecht incassobrieven van Intrum Justitia namens Tele 2 voor een rekening die al betaald was in 2012. Ondanks herhaalde telefoontjes en het versturen van bewijsdocumenten, bleef de consument aanmaningen ontvangen en werd zelfs gedreigd met een gerechtelijke procedure. Tele 2 bevestigde dat de rekening was voldaan, maar kon verder niets doen om de situatie op te lossen.

Mijn Klacht:

Kreeg een aanmaning van Intrum Justitia dat ik een rekening van Tele 2 niet had betaald d.d. 09-06-2012 ad 30 euro met aanmaningskosten 70 euro. Heb mijn bank een uitdraai laten maken en heb deze rekening op 10 juli en 23 juli 2012 betaald. Dit uitgelegd voor de telefoon maar kreeg 17 oktober weer een aanmaning. Na weer een telefoontje met Intrum Justitia moest ik een mailtje sturen met ref.nrs. en alles. Geen reactie opgehad en nu had ik op 27 oktober weer een brief dat ze een gerechtelijke procedure tegen ons aanspannen vanwege het uitblijven van een reactie onzer kant. Met Tele 2 gebeld die geven aan dat de rekening gewoon betaald is maar zij er niets meer aan kunnen doen. Ik word er helemaal hopeloos van. Ik heb nu op internet alle klachten eens gelezen over zowel Tele 2 als Intrum Justitia en het liegt er niet om. Eerder dit jaar ook al een aanmaning voor iets wat wij niet ontvangen hebben, deze is naar ons oude adres gestuurd waar wij al ruim 2 jaar niet meer wonen. Dit heeft ook zo lang geduurd voordat het in orde is gekomen.

Gewenste Oplossing:

Dat alles rechtgezet wordt en schriftelijk op papier van zowel Intrum Justitia als Tele 2 naar ons toe

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Intrum in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Intrum een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Intrum

Heeft op 03 december 2012 om 14:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 3 december 2012 per e-mail afgehandeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM