Klacht: Betalingsherinnering OV chipkaart Intrum

EefGilbert op 23 september 2021 over Intrum in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Op 19 augustus 2021 kreeg ik een email van Intrum dat ze onlangs mijn e-mail in goede orde hebben ontvangen, en ze mij graag meer willen uitleggen over de openstaande vordering.
Dit gaat over een email van 30 september 2019, waarin ik hen uitlegde dat alle betaling aan OV al waren voldaan. Ik mijn persoonlijke OV niet eens gebruiken voor alles netjes was betaald.

Ik heb ze dit in een antwoord nogmaals gezegd. En ze sturen nu gewoon vrolijk nogmaals de herinnering toegestuurd die ik voor 27 september moet betalen.

Een deel van de rekeningen heb ik betaald vanaf een rekening die ik ondertussen al afgesloten heb. En kan dus niet de bewijzen leveren.

OV kan geen inzicht geven, want hun boekhouding hierover gaat niet zo ver terug en ik werd naar Intrum verwezen. Die komen natuurlijk met hetzelfde riedeltje. Wat moet ik hiermee?

Gewenste Oplossing:

Ik zou vooral graag willen weten of dit ueberhaupt kan? Ik ben niet echt van plan om dit te betalen omdat het voor mij echt niet klopt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Intrum over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Intrum in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Intrum een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Intrum

Heeft op 21 oktober 2021 om 08:26 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door EefGilbert