Klacht: 200 euro

J.l de Groot op 17 november 2022 over Interparking Leidschenveen in de categorie Parkeren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Parkeren
Status Open
Datum 17 november 2022

Een gebruiker van Interparking Leidschenveen heeft een klacht ingediend over een onverwachte kostenpost van 200 euro voor het kort parkeren op het terrein. De persoon haalt dagelijks een leerling op en was nooit langer dan twee minuten aanwezig. Bij het verlaten van het terrein werd de slagboom door een medewerker geopend, die adviseerde contact op te nemen met de klantenservice.

Mijn Klacht:

Ik rij elke dag het parkeerterrein jaap hoekdreef op om daar een leerling op te halen en ben daar nooit langer dan een a twee minuten. Gisteren wilde ik eraf rijden en moest ik tot mijn verbijstering 200 euro betalen. Uw medewerker heeft voor mij netjes de slagboom open gedaan en zei tegen mij neem contact op met klantenservice om dit door te geven. Ik denk dat bij binnen rijden wel moest wachten voor slagboom en bij uitrijden stond slagboom omhoog en kon zo door rijden.

Gewenste Oplossing:

Ik denk met niks te betalen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Interparking Leidschenveen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Interparking Leidschenveen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door J.l de Groot
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM