Klacht: Badpak retour, maar geen geld terug

els van boxtel op 14 maart 2013 over internet-bikes.com in de categorie Internetshops - Fietsen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
internet-bikes.com has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 14 maart 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 2-3-2013 heb ik voor mijn dochter een badpak maat 32 besteld en betaald via ideal. Op 5-3-2013 ontving ik het badpak, maar helaas bleek het badpak te klein. Ik heb gevraagd of ik het badpak kon ruilen voor maat 36, maar dit kon het bedrijf niet leveren. Zij verkopen maar 1 maat, namelijk 32-34. Op 7 maart heb ik het badpak geretourneerd met een kopie van de faktuur en daarbij het verzoek om het aankoopbedrag terug te storten op onze bankrekening. Het bedrijf weigert en beroept zich daar bij op de algemene
voorwaarden, waarin staat dat je een gekocht product kan ruilen voor een gelijkwaardig ander product. Dit hebben zij echter niet. Ik heb het bedrijf er op gewezen dat ik de koopovereenkomst wil ontbinden omdat zij geen geschikt alternatief product kunnen leveren en dat zij wettelijk verplicht zijn het aankoopbedrag terug te geven. Helaas kwam ik er te laat achter dat het bedrijf in het verleden in verband met oplichtingspraktijken in het tv-programma RADAR was geweest. Ook bij www.klacht.nl staan vele klachten over dit bedrijf. Jammer genoeg had ik dit niet van tevoren gecheckt. Ik heb aangifte bij de politie gedaan.

Gewenste Oplossing:

Terugstorten van het aankoopbedrag.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over internet-bikes.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar internet-bikes.com over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over internet-bikes.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM