Klacht: Bezorging

Keukenstoel op 09 december 2020 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 9 december 2020

Een klant van IKEA meldt dat er vandaag een stoel zou worden bezorgd tussen 9.00 en 21.00 uur, maar dat er gedurende de hele dag niemand is gekomen. De klant heeft de deur niet verlaten in afwachting van de levering.

Mijn Klacht:

Vandaag zou er bij mij een stoel worden bezorgd tussen 9.00 en 21.00 uur. Ik ben de hele dag de deur niet uitgegaan maar er is niets bezorgd.

Gewenste Oplossing:

Wanneer mijn bestelling wel was bezorgd op het beloofde tijdstip.
En wanneer wat duidelijker kan worden aangegeven hoe laat ik iets kan verwachten. Dit kostte me nu een hele dag.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Keukenstoel
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM