Klacht: ikea neemt klanten in de maling

KJLB op 17 april 2017 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 17 april 2017

Een klant heeft een Friheten bank van IKEA aangeschaft, waarbij de medewerker adviseerde dat vlekken en haren eenvoudig te verwijderen zouden zijn. Na het volgen van dit advies blijkt het verwijderen van vlekken moeilijk en ontstaan er watervlekken. Bij contact met de klantenservice wordt aangegeven dat dit niet onder de garantie valt, wat de klant als teleurstellend en misleidend ervaart.

Mijn Klacht:

Ik heb friheten bank gekocht met een microstof op aanraden van een ikea medewerker. De kleur is oranje rood. Heb specifiek gevraagd of je vlekjes en haren van de bank kreeg. Er werd vermeld dat dat heel makkelijk kon maar niet dus. Het moment dat je een vlekje weghaalt met een doekje en water wat er door hun word aangeraden krijg je watervlekken die niet weggaan. Haren ect krijg je er moeizaam af. Ik netjes nogmaals naar de klantenservice gebeld word er doodleuk gezegd valt niet op de garantie en jammer dan. Dit hoort met geen enkele bank zo te zijn. Het is een slechte kwaliteit en je word gewoon flink in de maling genomen voor honderden euro’s als je alles op advies van een medewerker netjes op volgt.

Gewenste Oplossing:

Er een oplossing komt voor mijn bank met watervlekken. Bank is nog geen 7maanden oud. De ikea moet zijn verantwoording nemen over de adviezen van medewerkers en die beter opleiden. Eind conclusie ik wil dat de vlekken verwijderd worden of mijn geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM