Klacht: Lekkage dak binnen garantie. Bedrijf uitgeschreven bij kvk

Irene Hessing op 17 oktober 2022 over ICODAK in de categorie Aannemers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf ICODAK
Categorie Aannemers
Status Open
Datum 17 oktober 2022

Een klant meldt dat er in oktober 2019 een nieuw bitumen dak is geplaatst, dat inmiddels drie lekkages vertoont. Aangezien er een garantie van 15 jaar op het dak zit, is de klant bezorgd omdat het bedrijf, ICODAK, niet meer bestaat en uitgeschreven is bij de Kamer van Koophandel. De klant vraagt zich af wat de vervolgstappen zijn.

Mijn Klacht:

Nieuw bitumen dak geplaatst in oktober 2019 vertoont 3 lekkages. Garantie 15 jaar. Bedrijf bestaat niet meer .? Wat nu ?

Gewenste Oplossing:

Lekkages moeten verholpen worden

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ICODAK

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ICODAK nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Irene Hessing
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM