Klacht: Factuur Collections bvba

Veerle Samyn op 19 oktober 2022 over ICI Paris XL in de categorie Parfumerie winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Parfumerie winkels
Status Open
Datum 19 oktober 2022

Een klant van ICI Paris XL heeft op 8 oktober geschenkenbons ter waarde van 230€ gekocht en verzocht om een factuur op naam van Collections bvba. Ondanks het volgen van de voorgeschreven procedure en het gebruik van een ticketnummer, heeft de klant nooit de gevraagde factuur ontvangen en vraagt nu dringend om deze naar haar e-mailadres te sturen voor haar boekhouding.

Mijn Klacht:

Op 8 oktober kocht ik geschenkenbons t.w.v 230€ met vraag voor een factuur op Collections BTW Nr 0478.499.515. Ik moest een procedure volgen met mijn ticketnummer, maar kreeg nooit de factuur gemaild. Er is ook niet naar mijn mailadres gevraagd. Ik heb die factuur nodig voor mijn boekhouding. Gelieve mij die dringend te mailen naar [email protected]

Gewenste Oplossing:

Mail mij dringend mijn factuur aub en zorg dat de procedure voor de volgende keer eenvoudiger is. Vroeger kreeg ik de factuur mee in de winkel.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ICI Paris XL

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ICI Paris XL nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Veerle Samyn
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM