Klacht: waar kan ik met mijn klachten terecht over de slechte service van iCentre?

W.B. op 03 juli 2014 over Icentre in de categorie Computerwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Icentre has resolved this complaint
Klacht opgelost op 22 juli 2014
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw, Zoals telefonisch besproken beschouw ik uw klacht voor nu als opgelost. Mocht u nog vragen hebben dan hoor ik dat graag. Hopende u voldoende te hebben geïnformeerd. Met vriendelijke Groet, Team Active Care

Bedrijf Icentre
Categorie Computerwinkels
Status Opgelost
Datum 3 juli 2014

Een klant van iCentre in Arnhem heeft onvrede geuit over de geboden service na een huisbezoek voor hulp met zijn iPhone en iMac. Ondanks betaling van 100 euro voor de service, verergerden de problemen met de iPhone en kreeg de klant onvoldoende ondersteuning tijdens meerdere bezoeken aan de winkel. Uiteindelijk heeft Apple Support meer dan twee uur besteed aan het oplossen van de problemen.

Mijn Klacht:

Ik heb iCentre in Arnhem bezocht met klachten over mijn iPhone. Tevens had ik vragen over mijn iMac. Een vriendelijke jongeman gaf aan dat hij wel bij me thuis kon komen om me te helpen. Dat heeft hij gedaan, het leek allemaal goed te zijn gegaan. Ik heb hem 100,- Euro betaald. Echter sindsdien werden de problemen met mijn iPhone alleen maar erger. Daarom ben ik in 1 week nog 2x naar iCentre gereden (autokosten, parkeerkosten, tijd). Beide keren werd ik snel met een korte uitleg ‘afgescheept’. Vandaag was mijn iPhone helemaal onbruikbaar en m’n iMac is nog niet in orde. Ik belde Apple Support. Zij zijn telefonisch 2 1/2 uur bezig geweest om mijn iPhone aan de praat te krijgen. Morgen verder om de rest van de iPhone en de iMac te laten herstellen. Naar nu blijkt weten de mensen van iCentre alleen spullen te verkopen, niet te maken. Met deze naam op ’n gevel lijkt het alsof je met Apple te maken hebt…helaas, het is gewoon een retailer. Had ik dat maar eerder geweten.

Gewenste Oplossing:

Als alles weer in orde is met iMac, iPhone en iPad. Bovendien wil ik mijn 100,- Euro terug. Ook zal ik tevreden zijn als er op de website een kopje staat met "klachtenregeling". Die kan ik niet vinden. Wel voor werknemers van iCentre.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Icentre over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Icentre in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Icentre een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Icentre

Heeft op 22 juli 2014 om 14:01 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw,

Zoals telefonisch besproken beschouw ik uw klacht voor nu als opgelost. Mocht u nog vragen hebben dan hoor ik dat graag.

Hopende u voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke Groet,
Team Active Care

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM