Klacht: Betalen voor reparatie in garantie tijd

Johnny26 op 06 februari 2015 over Icentre in de categorie Computerwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Icentre has resolved this complaint
Klacht opgelost op 11 februari 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste Johny26, Via e-mail contact zijn we tot een oplossing gekomen en is de klacht afgehandeld. Mochten er nog vragen zijn horen wij deze graag. Met vriendelijke groet, Team Active Care

Bedrijf Icentre
Categorie Computerwinkels
Status Opgelost
Datum 6 februari 2015

Een klant heeft zijn AirPort Extreme naar Icentre Groningen gebracht voor reparatie op advies van Apple, maar moest €26,62 aan onderzoeks kosten betalen omdat er volgens Icentre niets was gevonden. Na het ophalen bleek het probleem eenvoudig op te lossen met een klein stukje papier, wat de klant doet twijfelen aan de noodzaak van de kosten en de service tijdens de garantieperiode.

Mijn Klacht:

Op advies van Apple mijn AirPort extreme naar i center Groningen gebracht .
Zij hebben hem opgestuurd voor reparatie en na een paar dagen bericht dat ik hem weer op kon halen .
Nu komt het moest ik €26,62 onderzoeks kosten betalen omdat ze niks gevonden hadden . Ik zei nog dat ik dit raar vind en hem zeker niet voor de gein opgestuurd had. Maar ik most wel betalen anders kreeg ik hem niet mee.
Toen ik thuis was alles weer aangesloten en hij deed het nog niet dus ik ben niet blij .
Nu doe ik een klein stksje papier onder de stekker en het hele probleem is opgelost ( volgens mij is dan gewoon de internetpiraat iets te ruim dus niet goed ) en was er dus wel iets niet goed en had ik niet hoeven betalen !!! Wat ik trouwens toch al raar vind in de garantie periode.probleem opgelost met papiertje of misschien een ander stekkertje

Gewenste Oplossing:

Geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Icentre over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Icentre in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Er is beloofd dat het geld terug gestort word en dus word het naar volle tevredenheid opgelost

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Icentre een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Icentre beoordeeld.

Icentre

Heeft op 11 februari 2015 om 11:12 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Johny26,

Via e-mail contact zijn we tot een oplossing gekomen en is de klacht afgehandeld.

Mochten er nog vragen zijn horen wij deze graag.

Met vriendelijke groet,
Team Active Care

Johnny26

Heeft op 11 februari 2015 om 11:36 geantwoord

Het is naar tevredenheid opgelost

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM