Klacht: Refund verkeerd geboekt ticket

RDKoning op 16 maart 2022 over Iberia in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Iberia
Categorie Vliegmaatschappij
Status Nieuwe klacht
Datum 16 maart 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goedenavond,
Begin februari 2022 heb ik 2 vliegtickets geboekt bij Iberia. Het betreft een vlucht van Amsterdam naar Malaga. Heenreis op 20 april 2022, en retour op 29 april 2022.

Vrij snel kwam ik erachter dat ik de verkeerde achternaam van mijn vrouw heb opgevoerd in het boekingssysteem. Omdat ik de boeking begin ferbruari heb gedaan, en we pas 20 april vertrekken, dacht ik dat ik begin februari direct deze fout wel ongedaan zou kunnen maken. Helaas is niets minder waar. Ik kreeg nul op request. Om toch samen te kunnen vliegen heb ik direct een extra vliegticket voor mijn vrouw (met juiste achternaam) besteld zodat we iig op dezelfde vlucht kunnen afreizen. En met de gedachte dat e.e.a. ws wel middels een refund rechtgezet zou gaan worden.

Ik heb eerst telefonisch aantal pogingen gedaan om e.e.a. recht te laten zetten. Helaas heb ik daar geen medewerking op mogen ontvangen van Iberia, behalve een webadres waar ik een klacht in kan dienen met een verzoek tot terugbetaling van het verkeerde ticket.

Via dit adres heb ik een klachtenformulier ingevuld met verzoek tot teruggave van het foutieve ticket. Ook omdat ik tenslotte een extra ticket met juiste persoonsgegevens heb besteld verwachte ik wel dat ik een refund zou krijgen voor het foutieve ticket. Daar zou Iberia binnen 7 werkdagen op reageren. Helaas heeft dit paar dagen langer op zich laten wachten. En ook nog met een teleurstellende mededeling dat ik mijn geld niet terugkrijg. Wij hebben nu dus 3 tickets met 2 personen voor dezelfde vlucht….

Ik ben benieuwd naar jullie reactie.

Met vriendelijke groet,
Rudy Koning

Gewenste Oplossing:

Refund van 1 foutief geboekt vliegticket. Ik heb nu tenslotte 3 vliegtickets met 2 personen voor dezelfde vlucht

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Iberia

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Iberia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door RDKoning
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM