Mijn Klacht:
Sinds jaren ben ik klant en bestel bijna uit elke catalogus; telkens voldoende om geen porto-kosten te moeten betalen; daardoor bestel ik vaak meer dan nodig.
Als jullie een artikel niet hebben, vind ik niet dat de firma recht heeft om mij alsnog portokosten aan te rekenen, daar het dan niet aan mij ligt maar aan uw firma. Tevens heb ik al drie bestelling gedaan waarvan uw nooit het beloofde geschenk meestuurde ondanks de ingevulde code daartoe.
Bij mij bovenstaande rekening was dit opnieuw het geval, waarvoor ik die portokosten dus aftrok. Nu krijg ik er een rekening voor verhoogd met administratie kosten, totaal 8,48€.
Ik heb die betaald maar vraag daar een correcte vergoeding voor, ook voor al de tekorten van uw geschenken. Zoniet zal u van mijnentwege GEEN bestellingen meer zien, er zijn leveranciers genoeg, en zal dit voorval ook op mijn fb zetten om andere mogelijke klanten te verwittigen. Mvg Lucette Raman
Gewenste Oplossing:
Als u geen portokosten aanrekent wanneer het bedrag niet voldoende is voor gratis verzending, door een gebrek aan levering van uwentwege. En graag wil ik dat u uw beloftes van geschenk correct uitvoert, en daar nu een compensatie voor krijg alsmede de betaling van 8,48€ die ik heden deed.


