Klacht: Werkelijk niet volgens de boeking

ad-elst op 03 oktober 2025 over Hotels.com in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 9.0/10 ★★★★★
Bedrijf Hotels.com
Categorie Hotels
Status Nieuwe klacht
Datum 3 oktober 2025

Bij Etzhorner Krug in Oldenburg heeft de klager een kamer geboekt voor 27 september 2025, maar bij aankomst was het hotel gesloten en was er niemand aanwezig om te helpen. Na enige tijd zoeken naar een ingang, kreeg de klager via een andere gast toegang tot het hotel door een code in te voeren op een kluisje, waar alleen een elektronische kamersleutelkaart in zat. De klager was teleurgesteld over de ontvangst en de situatie.

Mijn Klacht:

Bij Etzhorner Krug in Oldenburg hebben we ca 5 maanden geleden een kamer geboekt voor zaterdag 27 september 2025. Omdat ik wist dat we die dag een lange rit hadden, heb ik een hotel gezocht met o.a. een restaurant.
Bij aankomst op 27 september 2025 ca. 18:00 uur waren alle deuren naar het gebouw dicht en konden we niet naar binnen. Er was niemand geen receptie en geen ontvangst. We hebben enige tijd rondgelopen om een ingang te vinden. Gelukkig kwam een hotelgast, die ons naar de nachtingang bracht. Daar hing een briefje met telefoonnummers. In het telefoongesprek kreeg ik een code, die ik moest ingeven op een kluisje dat aan de muur hing. In het kluisje lag een aan ons gerichte envelop met daarin alleen een elektronische kamersleutelkaart. Nu moesten we nog naar binnen. We konden geen lezer om met de sleutelkaart binnen te komen. Na een tijdje kwam er gelukkig een ander hotelgast naar buiten, die liet weten dat de kaartlezer in de deurknop zit. Een brief bij de sleutelkaart met een aanwijzing hoe te gebruiken zou handig geweest zijn.
Pas om ca. 19:15 uur waren we eindelijk in het gebouw. Het was er koud en kil. Nu moesten we nog eten. Er was niemand en het restaurant was dicht. Na de lange autorit en toestand bij aankomst waren we doodmoe en moesten we nog weg om een eetgelegenheid zoeken.
De volgende morgen was er gelukkig wel een ontbijt.

Gewenste Oplossing:

Dat er beter opgelet moet worden dat de omschrijving en de foto's overeenkomen met wat aangetroffen wordt.
Omdat het anders wordt geleverd dan het wordt voorgespiegeld, zou de prijs naar beneden moeten.

Beoordeling 9/10 star-5 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Hotels.com
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hotels.com

Reactie van de melder van de klacht ad-elst

5 maanden geleden - Ik kreeg een voorbeeldbrief betreffende klacht om naar Hotel.com te sturen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hotels.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ad-elst
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM