Klacht: Coupon niet geldig

Ranil07 op 11 juli 2016 over Hotelkamerveiling.nl in de categorie Vakantie Veilingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vakantie Veilingen
Status Open
Datum 11 juli 2016

Een klant heeft een actieprijs van €50 gewonnen via Facebook, maar kan deze niet verzilveren omdat de coupon niet geldig blijkt te zijn op de website van Hotelkamerveiling.nl. Na meerdere pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, waaronder een lange wachttijd aan de telefoon, heeft de klant geen respons ontvangen en suggereert dat het bedrijf mogelijk meer personeel nodig heeft vanwege problemen met de nieuwe website.

Mijn Klacht:

Via Facebook heb ik een actie gewonnen en werd mij een prijs van €50- beloofd.

Inmiddels wilde ik deze verzilveren via Hotelkamerveiling.nl en geeft diezelfde site aan dat deze coupon niet geldig is (hun eigen coupon).

Vervolgens contact opgenomen met de Klantenservice en een aantal dagen 0 respons. Via de telefoon een half uur in de wachtrij.. Omdat er zoveel problemen zijn met de nieuwe website, misschien meer personeel aannemen?

Paar dagen verder en nog geen respons van Hotelkamerveiling.nl.

Gewenste Oplossing:

Als het probleem met de coupon wordt opgelost.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hotelkamerveiling.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hotelkamerveiling.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM