Klacht: betaling

Mevrouw Vandewalle op 28 september 2015 over Hotel Piccolo in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Categorie Hotels
Status Open
Datum 28 september 2015

Een klant van Hotel Piccolo heeft een klacht ingediend over een telefonische aanbieding voor een reis naar Turkije. De klant voelde zich onder druk gezet en slecht geïnformeerd over de voorwaarden, wat leidde tot een ongewenste aankoop. Ondanks het tijdig retourneren van het pakket, is de klant ontevreden over de communicatie en de situatie rondom de betaling.

Mijn Klacht:

Geachte heer,mevrouw,
Men belde mij op met een voorstel voor eventueel een reis nar Turkey.Er werd niet bij gezegd wanneer die moest doorgaan!Ik vroeg zeker 4 maal de voorwaarden daar de persoon slecht te verstaan was aan de telefoon.Er werd gezegd dat het pakket mocht teruggestuurd zonder verdere voorwaarden en absoluut zonder betaling.De druk aan de telefoon was enorm zodat mensen geintimideerd worden.Ik was niet van plan toe te geven maar op het eind kwam het er toch van,hoe dom.
Ik stuurde het pakket nochtans terug binnen de tijd omdat ik bij nazicht zag dat ik onmogelijk in de voorgestelde periode zou weg kunnen.
Mijn ouders zijn 99 en 94 jaar en mijn papa lag ondertussen in het ziekenhuis.
Ik weet zeker dat ik de brief op tijd op de post deed volgens het reglement dat erop stond dus nadat ik de brieven ontvangen had en niet na de telefooncall.Als er daar vertraging is kan ik daar niks aan doen,ik maakte het mee deze maand toen mijn kleindochter verjaarde kwam haar kaart ook te laat aan door hun schuld.
Nu zie ik dat er toch een som van 49.95 euro van mijn rekening is afgetrokken.
Ik vind dat absoluut niet fair.Datum van handtekening staat dus op de datum van het opbellen en ¨niet¨ van het ¨toekomen¨ van de brief via de post waar je alles eerst eens kan doorlezen zoals ze vermeld en beloofd hebben.Dat wordt natuurlijk niet opgenomen via de telefoon.Ik voel me 200% ¨bedrogen¨
Er staat ook¨eerste betaling voor een nieuw domicilieringsmandaat¨.Dat heb ik absoluut niet gegeven!!!!!
Ik zou u willen vragen of u de goodwill zou betonen mij dat bedrag terug te storten anders ga ik verder horen bij een ombudsman wat ik hieraan kan doen.Ik ben echt ontgoocheld in uw manier van werken.
Ik zou het zeer op prijs stellen als u deze situatie ten gunste zou oplossen en mij het bedrag terug storten.Ik heb bovendien niks meer daar ik alles terug opstuurde met de nodige uitleg zoals afgesproken.
Hopende op een ¨gunstig¨ resultaat en een snelle regeling dank ik u bij voorbaat.
Wil me aub antwoorden zodat het niet aansleept en ik weet wat ik moet of kan doen.
Hoogachtend.

Gewenste Oplossing:

Als het in orde komt kan ik voor jullie reclame maken anders het tegenovergestelde?!

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hotel Piccolo

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hotel Piccolo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM