Klacht: onbevoegd geld van mijn rekening overschrijven

Th.Fijn op 05 januari 2012 over Hotel Gold Card in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Categorie Reizen Algemeen
Status In behandeling
Datum 5 januari 2012

Een klant van Hotel Gold Card meldt dat er ondanks herhaalde pogingen om dit te voorkomen, opnieuw 153,95 euro van zijn rekening is afgeschreven. De klant stelt dat hij nooit heeft ingestemd met een abonnement en heeft geprobeerd het bedrijf schriftelijk en telefonisch te benaderen, maar zonder succes.

Mijn Klacht:

Ondanks herhaalde pogingen dit te voorkomen, heb ik zowel schriftelijk aangetekend, pogingen telefonisch het bedrijf te benaderen (wat echter onmogelijk is) en diverse mails naar HGC en een Incassobureau is er dit jaar opnieuw 153,95 euro van mijn rekening afgeschreven. Ik heb nooit ingestemd met het aangaan van een abonnement maar daar hebben ze bij Hotel Gold Card kennelijk maling aan, ze proberen het elk jaar opnieuw.

Gewenste Oplossing:

Een excuus brief en daarna nooit meer lastig gevallen worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hotel Gold Card in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM