Klacht: Deurbel werkt bijna nooit

kdezwart op 05 januari 2021 over Honeywell in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Honeywell
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 5 januari 2021

Een consument meldt dat de Honeywell DC915N deurbel van 75 euro vaak niet functioneert. Het apparaat reageert soms pas na het langdurig indrukken van de knop, terwijl het LED-lampje bij de knop wel altijd werkt. De gebruiker ervaart hierdoor veel problemen met het laten afgaan van de bel.

Mijn Klacht:

Honeywell DC915N van 75 Euro werkt vaker niet dan wel, als je het knopje langer dan 5 seconden indrukt heb je kans dat ie het doet, echter dat doet niemand, het ledje bij het knopje werkt wel altijd, echter gaat de bel niet af

Gewenste Oplossing:

geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Honeywell

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Honeywell nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door kdezwart
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM