Klacht: levering

van Offeren op 28 januari 2015 over Home24 in de categorie Internetshops - Meubels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 november 2015
Reactie van het bedrijf:

De levering van de bestelling was vertraagd. De klant heeft ervoor gekozen om de bestelling te annuleren. De klant heeft het aankoopbedrag terug ontvangen.

Bedrijf Home24
Status Opgelost
Datum 28 januari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 17 jan. een karpet besteld. levertijd zou een week zijn,nu 11 dagen verder en nog steeds geen karpet.
Niet te bereiken. 🙁

Gewenste Oplossing:

Als het karpet morgen geleverd wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Home24

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Home24 nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Home24 in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Home24 een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Home24

Heeft op 19 november 2015 om 12:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

De levering van de bestelling was vertraagd. De klant heeft ervoor gekozen om de bestelling te annuleren. De klant heeft het aankoopbedrag terug ontvangen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM