Klacht: Geen krant gehad, geen nabezorging

Hans Parool op 28 juli 2018 over Het Parool in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Het Parool
Status Open
Datum 28 juli 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vandaag, Zaterdag 28 juli 2018 is er geen Parool bezorgd. Via hun website heb ik dat gemeld. Als reactie kreeg ik de volgende email:

Onze excuses voor dit ongemak. Uw melding nemen wij serieus en wij zullen er alles aan doen om bezorgproblemen in de toekomst te voorkomen. Uw melding helpt hierbij.

Wat doen wij met uw melding?
Onze distributieafdeling neemt n.a.v. uw melding actie om de bezorging te verbeteren. Blijf eventuele bezorgklachten in de toekomst bij ons melden. Uw eerstvolgende betaling schuift op met één bezorgdag. Zo betaalt u alleen voor het aantal kranten dat u ook daadwerkelijk heeft ontvangen

Gewenste Oplossing:

Ik wil geen digitale krant of vergoeding. Indien de krant niet bezorgd is, fouten kunnen immers gemaakt worden, verwacht ik een na-bezorging, zeker voor een Zaterdag weekendkrant.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Het Parool

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Het Parool nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM