Klacht: Het niet binnen krijgen van de zaterdagkrant

Wim boere op 28 november 2017 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 28 november 2017

Een abonnee van het Algemeen Dagblad meldt herhaaldelijke problemen met de bezorging van de zaterdagkrant. Na een korte periode van verbetering op 18 november, werd de krant op 25 november opnieuw niet bezorgd. De abonnee overweegt het abonnement op te zeggen als de problemen aanhouden en gaat proberen het probleem rechtstreeks met de distributeur op te lossen.

Mijn Klacht:

Wij staan al bekend bij jullie voor het niet bezorgen van de zaterdagkrant. Dit is zaterdag 18 november voor 1x weer goed gegaan en vervolgens zaterdag 25 november weer niet bezorgd. Wij hebben hier eigenlijk geen vertrouwen meer in. Ik ga zaterdagochtend vroeg bij de distrubiteur langs om het op deze manier mischien op td kunnen lossen, mocht dit ook weer fout gaan dan stoppen wij het abbonnement, want wij vinden dit heel vervelend.

Gewenste Oplossing:

Als hij bezorgd word!!!!! Logisch toch?!

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM