Klacht: Het niet aanwezig zijn van reklame van dieverse keren

Cora Bron op 13 augustus 2017 over Dekamarkt in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Dekamarkt
Categorie Supermarkten
Status In behandeling
Datum 13 augustus 2017

Een klant van Dekamarkt uit zijn onvrede over het ontbreken van reclame voor bepaalde producten, zoals ambachtelijke boerencake en grote verpakkingen keukenrollen, in de afgelopen weken. Hij vindt het onacceptabel dat deze aanbiedingen niet beschikbaar zijn en verzoekt om een reactie van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Hierbij even mijn ongenoegen over het niet aanwezig zijn van reklame afgelopen week(32) geen ambachtelijke boerencake 1 of 2 weken terug grote verpakkingen keukenrollen (1en 1 gratis) ik vind dit niet netjes hoe kan dit graag reactie

Gewenste Oplossing:

Meestal wel

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dekamarkt in behandeling genomen

Bericht van Dekamarkt

8 jaren geleden - Beste mevrouw Bron, Ik kan me goed voorstellen dat het erg vervelend is als een artikel uit onze folder, al dan niet tijdelijk, uit voorraad is. Mijn excuses hiervoor. Zou u kunnen aangeven in welke van onze Dekamarkt winkels dit gebeurt is? Ik hoor het graag van u. In afwachting van uw reactie, wens ik u een fijne dag toe.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer