Klacht: Ze kiezen recepten voor jou uit

NABOLARG op 14 oktober 2022 over HelloFresh in de categorie Maaltijdbezorging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
HelloFresh has resolved this complaint
Klacht opgelost op 14 oktober 2022
Reactie van het bedrijf:

Hello, Wat vervelend dat je de box niet had verwacht. Het werkt inderdaad zo dat als je een lidmaatschap aangaat dat je elke week een box ontvangt tenzij je opzegt of pauzeert. Zodra de box niet gepauzeerd is gaan wij...

Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf HelloFresh
Categorie Maaltijdbezorging
Status Opgelost
Datum 14 oktober 2022

Een klant van HelloFresh ervaart frustratie over het automatisch selecteren van recepten wanneer hij zijn box niet annuleert of zelf geen keuzes maakt. Hierdoor betaalt hij deze week 42 euro voor gerechten die hij niet lekker vindt en niet van plan is te eten. Hij wijst erop dat de app geen meldingen geeft over de status van zijn bestelling, waardoor hij niet op de hoogte was dat hij weer een box had staan.

Mijn Klacht:

Ik heb al een tijdje hellofresh, ik annuleer ook vaak de week vanwege andere plannen, veel koopavonden werken of te weinig variatie in de recepten.

Zodra je niet annuleert of zelf recepten uitkiest heeft hellofresh al recepten voor jou uitgekozen. Wat er dus in resulteert dat ik deze week 42 euro betaal voor recepten die ik helemaal niet zal eten omdat ik ze stuk voor stuk niet lekker vind.

Omdat ik al een paar weken niks gehad heb (eigen keuze) wist ik niet dat ik deze week weer aan had staan, de app geeft hierover ook geen meldingen en je krijgt geen mailtje.
Als ik bericht had gehad hierover had ik nog kunnen checken of ik wel een box wilde en zo ja dan had ik ZELF de recepten uitgekozen, belachelijk dat jullie dit al in de winkelwagen gooien zodat dit soort dingen gebeuren en mensen niet meer er onderuit kunnen!!

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag het geld terug willen van deze box, de recepten en ingrediënten gaan namelijk regelrecht de prullenbak in.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar HelloFresh over deze klacht.

Bericht van HelloFresh

3 jaren geleden - Hello, Wat vervelend dat je de box niet had verwacht. Het werkt inderdaad zo dat als je een lidmaatschap aangaat dat je elke week een box ontvangt tenzij je opzegt of pauzeert. Zodra de box niet gepauzeerd is gaan wij ervan uit dat jij een box wilt ontvangen. De maaltijden van deze box kan je wijzigen tot te de deadline en wij gaan ervan uit dat je op de hoogte bent van deze deadline. Je kunt bjivoorbeeld in de agenda van je telefoon een herinnering plaatsen die zich wekelijk herhaalt zodat dit niet weer gebeurt. Groet, Bente van HelloFresh

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door HelloFresh in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat HelloFresh een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

HelloFresh

Heeft op 14 oktober 2022 om 12:20 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hello,

Wat vervelend dat je de box niet had verwacht. Het werkt inderdaad zo dat als je een lidmaatschap aangaat dat je elke week een box ontvangt tenzij je opzegt of pauzeert. Zodra de box niet gepauzeerd is gaan wij ervan uit dat jij een box wilt ontvangen. De maaltijden van deze box kan je wijzigen tot te de deadline en wij gaan ervan uit dat je op de hoogte bent van deze deadline. Je kunt bjivoorbeeld in de agenda van je telefoon een herinnering plaatsen die zich wekelijk herhaalt zodat dit niet weer gebeurt.

Groet, Bente van HelloFresh

NABOLARG

Heeft op 14 oktober 2022 om 21:00 geantwoord

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Sorry maar ik vind niet dat ik zelf verantwoordelijk ben om die ‘deadline’ te halen, heb al genoeg deadlines door de week. Hellofresh zou je leven makkelijker moeten maken, toch?
Naar mijn mening horen jullie niet te beslissen wat ik ga eten dus zodra ik zelf geen opties invul dat ik ook niks krijg, of een melding/email ontvang om dit te wijzigen. Graag zie ik dus ook een oplossing ipv een ‘eigen schuld dikke bult’ reactie zodat jullie maar kunnen cashen.

Alle klachten die gemeld zijn door NABOLARG
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM