Klacht: Toch betalen ondanks de Corona tijd, wordt niet coulant opgetreden

Bozevrouw2 op 27 juni 2020 over HelloFresh in de categorie Maaltijdbezorging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
HelloFresh has resolved this complaint
Klacht opgelost op 28 juni 2020
Reactie van het bedrijf:

Hi Courtney, bedankt voor je bericht. Wat vervelend om te horen dat dit zo is gelopen. Ik hoop dat je ook begrijpt dat als een klant een box niet pauzeert, dat wij dan kosten gaan maken voor het samenstellen van...

Bedrijf HelloFresh
Categorie Maaltijdbezorging
Status Opgelost
Datum 27 juni 2020

Een klant van HelloFresh heeft tijdens de coronaperiode zijn baan verloren en probeerde zijn maaltijdboxen te pauzeren. Ondanks zijn pogingen om de levering stop te zetten, ontving hij toch een box, die door de bezorger werd meegenomen. Na contact met de klantenservice kreeg de klant geen coulance voor zijn situatie, wat leidde tot frustratie.

Mijn Klacht:

Helaas ben ik ook slachtoffer geworden van Covid-19. Ik ben mijn baan verloren. Ik zag de bui al aankomen en heb voor de zekerheid de boxen een paar weken gepauzeerd. Ik dacht dat ik het voor deze week ook gepauzeerd heb maar afgelopen zondag is er toch een box geleverd. Ik zei tegen de bezorger dat ik dacht het deze week gepauzeerd te hebben en heb mijn situatie uitgelegd. Hij begreep het en nam de box weer mee, hij zei wel de volgende dag contact op te nemen met de klantenservice. Dat heb ik ook gedaan maar helaas moest ik te lang wachten aan de lijn en was genoodzaakt om op te hangen aangezien ik op mijn werk was. Wegen drukte op mijn werk omdat ik het een en ander moet afronden, deed ik vrijdag nog een poging. Nu kreeg ik wel een medewerker aan de lijn, heb mijn situatie uitgelegd maar ze zei dat ze niets meer voor mij kon doen. Ik was erg teleurgesteld omdat ze niet coulant willen zijn, zeker in een tijd als deze.

Jaren geleden hebben we gezworen nooit meer gebruik te maken van de service van Hellofresh aangezien die erg slecht was (was destijds ook op het nieuws) maar we hebben ze een tweede kans gegeven omdat mensen in onze omgeving zeiden dat de service verbeterd was. Nu moet ik noodgedwongen mijn lidmaatschap stopzetten maar wel met het idee het ooit weer te activeren mocht ik weer een baan vinden. Maar ik zou wel graag het bedrag die ik zou moeten betalen, dat die kwijtgescholden werd. Ik heb nogmaals gechat met een medewerker, en ook die hield de poot stijf, ze werd zelfs sarcastisch en gaf er niets om, die indruk gaf diegene mij. Ik ben ontzettend kwaad en teleurgesteld alweer voor de tweede keer. Ik zal nooit maar dan nooit gebruik maken van hun maaltijdboxen. Ik moet gewoon betalen ZONDER enige andere passende oplossing. Niks.. ongelofelijk.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als het geld dat ik nu toch betaald heb voor lucht, terugkrijg of dat ik alsnog een maaltijbox aangeboden krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar HelloFresh over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door HelloFresh in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat HelloFresh een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

HelloFresh

Heeft op 28 juni 2020 om 15:24 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hi Courtney, bedankt voor je bericht. Wat vervelend om te horen dat dit zo is gelopen. Ik hoop dat je ook begrijpt dat als een klant een box niet pauzeert, dat wij dan kosten gaan maken voor het samenstellen van de box. Het is dan in die situatie niet mogelijk om de box af te wijzen en er ook niet voor te willen betalen. Ik snap dat je situatie nu moeilijk ligt met de corona-crisis, maar op dit moment leg je dat probleem bij ons neer. De financiële situatie van de klant is iets wat buiten ons bereik ligt. Daar komt ook bij dat je pas vrijdag contact met ons hebt gehad. Ik snap dat het vervelend is dat je lang aan lijn moest wachten, maar er zijn meerdere manieren waarop je contact had kunnen zoeken met ons. Het komt nu over alsof je geen hele actieve houding hebt aangehouden om dit probleem op te lossen. Maar goed, het is nu gebeurd. De enige oplossing die ik je kan bieden is dat jij het bedrag naar ons overmaakt en dat wij een tegoed op je lidmaatschap zetten, waardoor je van dat bedrag alsnog een box kan nemen. Dit is een extra service, want ook in deze situatie maken wij extra kosten. Je kan hierop reageren en ons even een bericht doen op WhatsApp als je daarop in wil gaan. Dat kan via: 0202624446. Wij horen graag van je!

Groeten,
Radwan

Alle klachten die gemeld zijn door Bozevrouw2
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM