Mijn Klacht:
Van een kennis een maaltijdbox ter kennismaking aangeboden gekregen. Na betaling van 0,01 ook ontvangen. Daarna niets meer, ….behalve enige tijd later een aanmaning voor een opvolgende maaltijdbox die wij overigens nooit hebben ontvangen!
Na veel mailen en uiteindelijk bellen contact gekregen met de klantenservice die melding maakten dat wij door de betaling van 0,01 een contract waren aangegaan met HelloFresh. Na veel discussie hebben wij uiteindelijk onder protest betaald (om gedoe met deurwaarders e.d. te voorkomen e n omdat HelloFresh ook wel weet dat wij voor een relatief klein bedrag toch geen rechtszaak gaan voeren).
De niet geleverde tweede maaltijdbox is nooit nageleverd.
Mijn klacht is dus dat je door betaling van 0,01 kennelijk meteen vasthangt aan een contract zonder dat er een overeenkomst tot stand is gekomen. Eigenlijk is dit colportage en moet een dergelijke ‘overeenkomst’ -als die zo al betiteld kan worden- direct ongedaan kunnen worden gemaakt.
Gewenste Oplossing:
Als ik NOOIT meer iets met HelloFresh te maken heb!

