Mijn Klacht:
Voor de tweede keer gebeurd sinds mijn lidmaatschap:
Box bestellen (met kortingscode) en niet de mogelijkheid krijgen om tegoed in account (59 euro!) als betaalmiddel kunnen gebruiken. Weer wordt het nieuwe bedrag via gekozen betaalmiddel van mijn rekening afgeschreven. Dit is voor de tweede keer gebeurd en op die manier kan ik natuurlijk niks met die 59 euro die ik inmiddels in mijn account heb staan.
Verklaring van HelloFresh: tegoed in account kan niet worden gebruikt voor bestelling met kortingscode? En kortingscode wordt áltijd gebruikt wanneer deze beschikbaar is, i.v.m. vervaldatum kortingscode? WTF!?
Na het gebruiken van een kortingscode blijft er nog steeds een aardig bedrag over (in mijn geval nu een kleine 30 euro). Die hadden ze toch makkelijk van mijn tegoed in mijn account af kunnen halen?
Ze doen er niets mee en ik mag mijn tegoed gebruiken voor een volgende box. En we weten allemaal dat er tegen die tijd weer een nieuwe kortingscode is die voorrang krijgt en waardoor mijn tegoed niet kan worden gebruikt.
Dit is de reden dat ik mijn account al zo vaak op inactief heb gezet en waarom ik het pas na 2 jaar weer een keer probeer. Klacht bij HelloFresh zelf wordt nog door me ingediend, ook al weet ik dat ze er níets mee gaan doen.
Gewenste Oplossing:
Ik zou pas tevreden zijn wanneer HelloFresh het reeds afgeschreven bedrag in PayPal terugboekt en gewoon mijn tegoed inzet voor deze, en eventuele toekomstige, bestelling(en). Dat doen ze niet. Is onmogelijk, zeggen ze.
Dit probleem zal voor mij daarom nooit verholpen zijn.


