Klacht: Geen specificatie van de te betalen prijs.

Agnekkis op 12 april 2022 over HelloFresh in de categorie Maaltijdbezorging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
HelloFresh is working on this complaint
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf HelloFresh
Categorie Maaltijdbezorging
Status In behandeling
Datum 12 april 2022

Een klant van HelloFresh heeft een proefpakket besteld voor € 18,-, maar ontving ook een onduidelijke afschrijving van € 14,- zonder specificatie. Na herhaalde verzoeken om uitleg via e-mail, ontving de klant geen antwoord en kreeg uiteindelijk een aanmaning voor een openstaand bedrag van € 17,-, met de dreiging van incassokosten.

Mijn Klacht:

Ik ging in november 2021 in op een advertentie voor een proefpakket (drie maaltijden) van Hello Fresh. Kosten € 18,-
Pakket besteld en de 18 euro werden afgeschreven. Echter tegelijkertijd ook een afschrijving van 14 euro. Geen specificatie. Het laatste bedrag gestorneerd en vervolgens een mail ontvangen dat er nog een bedrag openstond. Hierop gereageerd per mail en gevraagd om specificatie. Dit herhaalde zich nog twee keer en ik vroeg telkens via mail om uitleg. Nooit ontvangen. Tot ik vandaag een brief kreeg van die firma met een openstaand bedrag van 17 euro, meteen te betalen of het gaat naar een incassobureau en dan wordt het 40 euro. Op de brief staat een email adres om vragen te stellen en dat gedaan maar kreeg een bericht terug dat dit mail niet door hen beantwoord kan worden. Vervolgens op internet een massa soortgelijke klachten gevonden. Kans deze firma hiermee doorgaan? Dit riekt naar oplichting en te bereiken zijn ze niet tenzij een telefoontje naar hen en dat kost 1 euro per minuut. Is dit geen crimineel gedrag?

Gewenste Oplossing:

Een fatsoenlijke uitleg over de opbouw van de kosten zodag je precies weet wat je koopt en wat het kost.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HelloFresh

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HelloFresh nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door HelloFresh in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Agnekkis
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM