Mijn Klacht:
Je moet een account aanmaken, een betaalmethode instellen, een voorkeurstype box kiezen, zelfs een bezorgingsdag kiezen. Om er vervolgens pas achter te komen dat de het te kiezen aantal maaltijden wat mij betreft te klein is en er weinig keuze is naar mijn smaak. Ik heb voor mijn eerste box niet 1 smakelijke maaltijd kunnen vinden!
Dus wil ik mijn account binnen een uur weer opzeggen, maar helaas…. Ze nemen bij HelloFresh mijn herroepingsrecht niet zo serieus (en zijn daarmee in overtreding), want mijn eerste box wordt tegen wil en dank TOCH bezorgd aanstaande zaterdag EN is al in rekening gebracht! Dus dan krijg ik zaterdag een doos met spullen die ik niet lust?!
Absoluut onfatsoenlijk en belachelijk. Servicenummer niet bereikbaar, moet via Facebook een bericht achterlaten – hier begin ik niet aan. Zorg voor een fatsoenlijke helpdesk.
Martin Beek
Gewenste Oplossing:
Ik wil aanstaande zaterdag GEEN ongewenste bestelling ontvangen en hiervoor NIET betalen.


