Klacht: Helaas niet goed geholpen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Haco wonen en slapen has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 7 juni 2019

Een klant heeft een negatieve ervaring gehad bij Haco in Vlaardingen, waar zij slecht werd geholpen door een medewerkster. Ondanks haar verzoek om een vloerkleed te bekijken, kreeg ze aanvankelijk geen medewerking, wat leidde tot een teleurstellend gevoel over de klantenservice. De klant heeft aangegeven in de toekomst niet meer naar deze vestiging terug te willen gaan.

Mijn Klacht:

Goede dag,

Ik ben vandaag langs haco vlaardingen geweest en ben daar heel slecht geholpen.
Ik had een vloerkleed gezien die de kleur wel mooi was, maar het was opgerold en wilde het geheel zien, medewerkster wilde het niet laten zien en zei dat ze niet alles kan laten zien!! En ik zei dat ik maar 1 vloerkleed wil zien en dat er toch geen enkel klant in de winkel was en het niet echt klantvriendelijk vond. Uiteindelijk heeft ze het wel open gedaan. Maar ik ging wel met rotgevoel naar buiten. Ik koop heel vaak van haco en dit maak ik voor het eerst mee en ik hoop ook laatst.

Alvast bedankt dat u mijn klacht hebt gelezen,
Maar vlaardingen haco ga ik nooit meer naar toe

Vriendelijke groeten

Seher

Gewenste Oplossing:

Ik moest het wel even kwijt want ben wel heel verdrietig de winkel uit

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM