Klacht: onvolledige download papieren versie op tablet

klant67 op 23 juni 2016 over HDC Media in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HDC Media
Categorie Media
Status Open
Datum 23 juni 2016

Een gebruiker van HDC Media ervaart problemen met het downloaden van de papieren versie van de krant op zijn tablet, waarbij slechts een deel van de krant toegankelijk is. Na contact met de klantenservice, dat bijna € 12,-- kostte, kreeg hij te horen dat het probleem door de ICT opgelost moest worden, wat enige tijd zou duren. De klager is ontevreden over de geboden klantenservice.

Mijn Klacht:

Vanmorgen krant (papieren versie) gedownload: bleek dat we alleen tot “algemeen pg 13” konden lezen, de overige bladzijden van regionaal deel en de bijlage werden niet geopend.
Klantenservice gebeld. Het telefoongesprek (incl wachttijd) duurde 13 minuten en 16 seconden. Kosten voor mij: 0,90 per minuut (!), startklik van 4,5 cent plus de gebruikelijke belkosten. Globaal rekensommetje: dit telefoontje heeft mij bijna € 12,– gekost….!!!!! O ja, en het probleem moest door de ICT worden opgelost en dat zou een paar uur duren.
Dit noem ik echt géén klantenservice.

Gewenste Oplossing:

Als de kosten die ik heb gemaakt om dit te melden worden vergoed.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HDC Media

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HDC Media nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM