Klacht: Dure Harman Kardon BDS 470 begeeft het na 2.5 jaar

Paul van Brakel op 24 juni 2015 over Harman Kardon in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Harman Kardon is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 24 juni 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij zijn in het bezit van een Harman Kardon BDS 470. Destijds bewust de keuze gemaakt een duurder geluidsset aan te schaffen met meer kwaliteit.
Op de BDS zit 2 jaar garantie. (2.5 jaar in het bezit)

Echt is de versterker een maand geleden doorgebrand (lees: steekvlam uit de achterkant en rook uit het kastje)

De BDS werdt vaak alleen in het weekend gebruikt.
Ik heb hier al enige weken contact over met Harman Kardon maar zij blijven erbij dat ze niks voor mij kunnen betekenen. “Het kan gebeuren”

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als Harman Kardon het op een goede manier oplost en erkend dat dit niet normaal is voor een product van 1300 euro.
Met goed oplossen bedoel ik een reparatie of een nieuwe versterker.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Harman Kardon

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Harman Kardon over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Harman Kardon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)