Klacht: tram 19 de horrorlijn !

Tom Habes op 13 april 2019 over GVB in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf GVB
Categorie Openbaar Vervoer
Status Nieuwe klacht
Datum 13 april 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

de tram 19 is een drama, ze rijden zo goed als nooit op tijd waardoor je altijd de aansluiting met tram 14 mist en die mooie verhalen dat iedereen er beter op wordt is een leugen !
afgelopen week tot 2x toe ruim 30 minuten geen tram en dan 4 achter elkaar en dan denk je met die info borden dat je als reiziger informatie krijgt maar net als de belabberde verbinding met dit oude barrel laten ze je gewoon sudderenen mag je het zelf maar uitzoeken…..
ik snap trouwens niet waarom op dit lange traject er een oud barrel ingezet wordt ?

Tevens verbaas ik me hoeveel mensen er zwart rijden op deze lijn, niet zo gek omdat die mensen weten dat er nagenoeg nooit controle is !

Gewenste Oplossing:

dat lijkt me duidelijk !

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over GVB

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over GVB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Source: Europese passagiersrechten