Mijn Klacht:
Betreft bestuurder metro 51 , halte Nieuwmarkt, 29 december 2014, 07:50uur.
Om 07:40 kom ik aan bij halte Nieuwmarkt, Amsterdam.
Bij het aflopen van de trap zie ik de metro lijn 51 aankomen, welke helemaal aan de andere kant van het station stopt. Omdat het slechts 1 wagon is besef ik dat ik deze ook rennend niet zal halen. Dit is natuurlijk logisch. Realiserend dat de volgende metro ook weer slechts 1 wagon zal zijn ga ik helemaal aan het einde van het station zitten, verwachtend dat ook de volgende metro daar zal stoppen.
Keurig op tijd arriveerd metro 51 om 7:50 uur. Deze stopt echter midden in het station, wat mij eens printje laat trekken naar de deur van de metro.
Dit gebeurd in het zicht van de bestuurder. Bijna met mijn vinger bij de knop van de deur besluit de bestuurder deze op slot te gooien en met een brede grijs en een hand gebaar van, dat is pech, rijdt hij weg. Ook andere passagiers op het perron spraken er schande van. Genoeg hebbende van het wachten onder de grond op de volgende metro neem ik de eerste metro naar de Spaklerweg om daar te wachten op metro 51.
Alles wat er kwam geen metro 51. De aankomsttijden op het bord verspringt vele malen en eindelijk om 8:22 uur arriveert metro 51 .
Na me hierin te hebben geperst en als vee naar de slachtbank te zijn vervoert, te laat gearriveerd om mijn werk.
Metro 51 is altijd overvol, heeft veel uitval. Anderhalf jaar geleden hierover ook al geklaagd en dit zou beter worden, helaas is er toen geen tijdsbestek genoemd. Al met al weer een rede om vooral niet met GVB Amsterdam te reizen en de fiets te nemen.
Het is jammer dat er mensen ( pestkoppen) bij het GVB werken welke niet zijn aangenomen, of opgeleid zijn voor dienstverlening.
Als u mij een berichtje stuurt hoop ik niet op een nietszeggend berichtje, ik heb liever geen bericht en dat er iets aan mijn klacht wordt gedaan.
Met een ontevreden groet,
Ellis Cornelissen
Gewenste Oplossing:
Als metro 51 naar behoren mensen vervoert en niet als slacht vee

