Klacht: klacht over ongewenste zogenaamde hulp vh personeel van GVB

mozzic op 18 oktober 2017 over GVB in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf GVB
Categorie Openbaar Vervoer
Status Nieuwe klacht
Datum 18 oktober 2017

Een klant van GVB ervaart hinder van een medewerker die ongevraagd ingrijpt tijdens het verhogen van haar saldo bij een automaat op metrostation Wibautstraat. Ondanks dat de klant aangeeft zelf verder te willen gaan, neemt de medewerker het apparaat over en voert handelingen uit die de klant niet wenst. De klant beschouwt deze interventie als ongewenst en ongepast, vooral gezien de privacy van het gebruik van haar pincode.

Mijn Klacht:

Ik wilde vanmiddag rond kwart over 5 bij metro station Wibautstraat mijn saldo verhogen in het apparaat, maar eerst mijn kaartgegevens controleren. Toen ik bij het apparaat was, vond de bewaker van GVB dat ik er te lang over deed (eerst was niemand achter mij in de rij en bij het eind vh verhaal één man). Hij kwam erbij en nam het apparaat van mij over, vroeg daarna wat ik wilde terwijl hij ondertussen gedrukt had op saldo verhogen, wat ik niet wilde want ik was bezig mijn gegevens in te zien en wilde verder gaan met mijn saldo verhogen. Uiteindelijk drukte hij mijn gegevens. Dat had ik ook niet nodig. Ik zei tegen hem dat ik zelf verder wilde, dat ik geen hulp nodig had, dat zijn aanwezigheid bij mij terwijl in bij een apparaat bezig was waar ik mijn pincode moet gebruiken als ongewenst zag. Niets hielp. De bewaker vond dat hij mij hulp bood en dat hij erbij mocht blijven. Ik vertelde herhaaldelijk dat als ik geen hulp wilde het dan ook geen hulp was, maar dat hij mij stoorde. Niets hielp. Hij verwijderde mij vervolgens van het apparaat, zeggend dat ik mensen liet wachten! Er was één man na mij, en het was niet gebeurd als deze medewerker zich niet met mij had bemoeid. Het is niet de eerste keer dat diezelfde medewerker zich absoluut moet bemoeien met mensen aan het apparaat.
Ik ben uiteindelijk weggelopen zonder mijn saldo te kunnen verhogen. Ik vroeg nog aan de man hoe hij heette om dit aan te kunnen geven maar hij weigerde de informatie te geven en bleef beweren dat hij mij gewoon hielp.
Nu wil ik er een klacht tegen indienen. Het was een man van middelbare leeftijd en geloof ik van Surinaamse afkomst.
Als een gebruiker aangeeft dat hulp ongewenst is, geloof ik dat de medewerker niet verder mag aandringen. Het is trouwens niet veel anders dan bij een pinautomaat. Als ik aangeef dat ik hem er niet bij wil hebben vind ik dat hij er niet boven op mag blijven.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik weet dat deze medewerker toegesproken wordt en zijn gedrag aanpas zodat ik in de toekomst ongestoord het apparaat kan gebruiken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over GVB

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over GVB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Source: Europese passagiersrechten