Klacht: Horloge reparatie deel 2

Cheneyb1 op 29 januari 2015 over Guess in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Guess
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 29 januari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vervolg van mijn klacht richting de V&D: http://www.klacht.nl/vd/klacht/horloge-reparatie/

Ondertussen ben ik mijn horloge ongeveer een half jaar kwijt, terwijl ik hem maximaal 3 weken kwijt zou moeten zijn. Een vrouw van de V&D heeft mij gebeld en verteld dat het niet hun schuld zou zijn, maar die van GUESS. GUESS zou onderdelen moeten bestellen, wat blijkbaar zo lang duurt. Nog steeds geen flauw benul wanneer ik hem nou terug krijg of wanneer ze mij in ieder geval iets laten weten.

Gewenste Oplossing:

Gratis reparatie horloge, het minste wat ze kunnen doen na mijn horloge zo lang kwijt te zijn en zo een slechte service te hebben verleend.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Guess

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Ik heb net een mail van [email protected] gekregen dat zij nog bezig zijn met mijn horloge. Hetzelfde als een half jaar terug dus.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Guess nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Deze mail stuurde ik vorige week: Geachte heer/mevrouw, Inmiddels ben ik mijn horloge een half jaar kwijt. De afspraak was uiterlijk twee tot vier weken. Dit is natuurlijk onacceptabel. Ik heb al erg vaak contact opgenomen en blijf dezelfde informatie krijgen, het onderstaande mailtje. Het wordt nu tijd dat ik verdere stappen ga ondernemen. Ik hoop snel van u te horen, zodat dit niet nodig zal zijn. Hoogachtend, Cheney Brugel Deze mail kreeg ik vandaag: Geachte heer/mevrouw. Er is tot nu toe nog niets bekend en er zijn nog geen consequenties voor ons. Wij als HSC Nederland staan los van de V&D en wij zullen zorgen dat de reparaties die bij ons liggen, gewoon worden afgehandeld en desnoods naar het hoofdkantoor van de V&D gestuurd worden. Ook is het mogelijk dat wij de reparaties dan eventueel zelf met de klant afhandelen. Wij hebben eerder een dergelijke situatie meegemaakt met Siebel Juweliers. U hoeft u daarom geen zorgen te maken. Zolang wij nog samen werken met de V&D kunnen wij de horloges juridisch gezien, niet naar de klanten zelf afsturen. Wij wachten inderdaad nog op onderdelen voor uw horloge. Guess heeft helaas een zeer lange levertijd vanuit de fabrikant. Waardoor wij het helaas niet voor u kunnen versnellen. We verwachten de reparatie begin a half maart af te ronden. Dit is niet normaal natuurlijk en ik ga verdere stappen moeten nemen tegen de V&D, ik heb bij hun mijn horloge bij hun ingeleverd, ik heb er verder niks mee te maken dat zij dit naar guess sturen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM