Klacht: Abo ontvangen, maar toestel niet !

SKEER187 op 07 december 2021 over GSMWeb in de categorie Internetshops - Mobiele telefoons

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf GSMWeb
Status Nieuwe klacht
Datum 7 december 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een simkaart ontvangen, maar geen toestel.. het zou eerst zaterdag komen, toen dinsdag nu dus woensdag..

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn toestel en compensatie voor de dagen dat ik het abo niet kon gebruiken maar wel voor moet betalen..

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over GSMWeb

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over GSMWeb nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van GSMWeb

4 jaren geleden - Geachte heer/mevrouw, Vervelend om te lezen dat u uw toestel nog niet heeft ontvangen. Uiteraard is dit absoluut niet de bedoeling, onze welgemeende excuses hier voor. Graag kijken wij samen met u wat wij voor u kunnen betekenen, echter hebben wij helaas te beperkte informatie om de betreffende bestelling te achterhalen. Wij willen u vragen om een e-mail naar [email protected] te sturen o.v.v. het ordernummer van uw bestelling. Zodra wij uw e-mail hebben ontvangen, zullen wij deze zo spoedig mogelijk in behandeling nemen. Met vriendelijke groet, Maartje GSMweb.nl

Alle klachten die gemeld zijn door SKEER187
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM